Spotkanie online MENTORme

Na dzisiejszym spotkaniu online (10.09.2021) podsumowaliśmy przebieg prac nad rezultatem 2 i 3. Omówiliśmy proces powstawania ram kompetencji dla studentów uczelni wyższych oraz mieliśmy okazję zobaczyć projekt aplikacji MENTORme.

więcej...

Spotkanie online Di2Learn

9 września odbyło się spotkanie partnerskie online, na którym omówiliśmy postęp prac rezultatu 1, najbliższe zadania do wykonania oraz działania związane z rozpowszechnianiem projektu.

więcej...

Spotkanie online projektu ESTET

Kolejne spotkanie z projektu ESTET - Embedding Sustainability Skills in Tourism Education and Training za nami! 
 
31 sierpnia odbyło się kolejne spotkanie online konsorcjum projektu ESTET. Omówiliśmy postęp w realizacji rezultatu 2 i 3 oraz bieżące sprawy związane z rozpowszechnianiem projektu oraz jego finansami.
więcej...

Spotkanie z Amasya Üniversitesi z Turcji

W zeszłym tygodniu Dyrektor Działu Współpracy z Zagranicą i Projektów Międzynarodowych Aleksandra Zając miała przyjemność gościć dwóch przedstawicieli Amasya Üniversitesi z Turcji - Volkan Kukul i Levent UĞUR w celu wymiany doświadczeń o nauczaniu online.

więcej...

Erasmus+ Mobility LIVE!

Nie było Cię na naszym ostatnim live a chcesz wyjechać na wymianę lub praktyki w ramach programu Erasmus+?
Nic straconego! Wszystkie informacje znajdziesz w filmie. 
więcej...

Spotkanie z przedstawicielem Jami University z Afganistanu

Dnia 12 lipca Dyrektor Działu Współpracy z Zagranicą i Projektów Międzynarodowych mgr Aleksandra Zając odbyła spotkanie z Prorektorem ds. Akademickich Prof. Dr. Naseer Ahmad Farahmand z Jami University z Afganistanu, podczas którego omówione zostały możliwości uzyskania podwójnego dyplomu na 1- E-Business & Digital Marketing oraz International Business Management.
 
Więcej o uniwersytecie:
więcej...

Erasmus
Europa dla obywateli
Visegrad
Media
Tempus