Koniec rekrutacji na szkolenie Employment Plus

« wróć

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja na zajęcia warsztatowe pt. „Dwie perspektywy rynku pracy” organizowane w ramach projektu: „Erasmus Employment Plus” w dniach 7, 14, 21 i 27 listopada zakończyła się w dniu dzisiejszym z  uwagi na ogromne zainteresowanie wydarzeniem i ograniczoną liczbę miejsc.

 

Pierwsze 30 osób, zakwalifikowanych na każdy z modułów (zgodnie z kolejnością zgłoszeń), otrzyma od Nas wkrótce zaproszenie z linkiem do warsztatów.

 

Jeśli z jakiejś przyczyny nie będą mogli Państwo wziąć udziału, w którymś z modułów prosimy o informację do środy w każdym tygodniu poprzedzającym warsztat, abyśmy mogli zaprosić kolejne osoby z listy.

 

Osoby, którym nie udało się zakwalifikować na warsztaty, otrzymają od Nas link do strony projektu: http://erasmusemploymentplus.org/, na której wszystkie materiały użyte podczas szkolenia będę dostępne w formie ładowalnej.

 

Zainteresowanych otrzymaniem filmu z danego warsztatu prosimy o kontakt na adres mailowy: szkolenia-dpm@san.edu.pl

 

Jednocześnie zachęcamy do śledzenia eventów na naszej stronie internetowej: http://www.dpm.san.edu.pl/aktualnosci w zakładce aktualności lub na naszym FB: https://www.facebook.com/spoleczna.dpm

 

 


Erasmus
Europa dla obywateli
Visegrad
Media
Tempus