Kosmetologia o specjalizacji kosmetologia lecznicza i Spa and Wellness

Kierunek ten powstał w ramach projektu pt. „KOSMETOLOG – zawód XXI wieku” współfinansowanego ze środków UE, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

Program studiów powstał w oparciu o zastosowanie innowacyjnego programu nauczania przystosowanego do rynku pracy i konkurencyjności gospodarki.

Władze Uczelni, przeświadczone o istniejącej potrzebie kształcenia specjalistów z zakresu kosmetologii, kosmetyki, pielęgnacji zdrowia i urody, przygotowały program studiów, starając się zapewnić swoim przyszłym studentom nie tylko kształcenie na najwyższym poziomie, lecz także przygotować ich do profesjonalnego wykonywania zawodu.

W Polsce w ostatnich czasach wzrasta poziom życia oraz zrozumienia spraw związanych ze zdrowym i higienicznym trybem życia. Do zewnętrznych oznak zdrowia z pewnością należy wygląd człowieka. W związku z powyższym zdecydowanie wzrasta zapotrzebowanie na fachowo przygotowanych specjalistów w zakresie kosmetologii.

Wszystkich chętnych gorąco zapraszamy na stronę: www.swspiz.pl w celu uzyskania dodatkowych informacji bądź do punktów rekrutacyjnych szkoły:

Kołobrzeg - Wydział Zamiejscowy

ul. Kasprowicza 3, telefon: (0 94) 352 00 72