ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE w ramach projektu FAMICO luty/marzec 2015

Szanowni Doradcy Zawodowi!

Dziękujemy za zainteresowanie działaniami dla doradców zawodowych jakie realizujemy w ramach projektów międzynarodowych. Poniżej przedstawiamy szczegóły ciekawego szkolenia wraz z zaproszeniem do udziału. Społeczna Akademia Nauk, organizuje w Łodzi trzy 16-godzinne szkolenia w języku polskim, pt: „Jak współpracować z rodzicami w kształtowaniu kariery zawodowej ich dzieci w określonym wieku” dla szkolnych doradców zawodowych.

Każde szkolenie dostosowane jest dla doradców pracujących z jedną grupą wiekową uczniów:

6-12 lat (szkoły podstawowe - w tym wypadku zapraszamy również nauczycieli i wychowawców) w następujących dniach: 17 luty oraz 3 marca 2015
!!!OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W GRUPIE WIEKOWEJ 6-12 lat!!!

13-15 lat (gimnazja) w dniach 18 luty oraz 4 marca 2015
!!! BRAK WOLNYCH MIEJSC W GRUPIE WIEKOWEJ 13-15 lat LAT

15-18 lat (szkoły ponadgimnazjalne) w dniach 19 luty oraz 5 marca 2015
!!! BRAK WOLNYCH MIEJSC W GRUPIE WIEKOWEJ 15-18 LAT
UWAGA ZMIANA GODZINY:
SPOTKANIE W CZWARTEK, 19 LUTEGO ODBĘDZIE SIĘ W GODZINACH 13.00-18.30
ZA UTRUDNIENIA SERDECZNIE PRZEPRASZAMY!

Szkolenie wykorzystuje zintegrowaną metodę kształcenia, zawierającą dwie sesje warsztatów grupowych (10 godzin dydaktycznych realizowanych w ramach 6 i 4 godzinnego spotkania w odstępie dwóch tygodni) oraz sesje on-line (6 godzin dydaktycznych) z elementami nauczania problemowego (Problem Based Learning) w oparciu o e-Platformę, będącą źródłem materiałów pomocniczych oraz przestrzenią służącą wymianie wiedzy i wzajemnej edukacji.

Szkolenie realizowane jest w ramach Programu Unii Europejskiej Uczenia się przez całe życie (Lifelong Learning) - Leonardo da Vinci- Transfer Innowacji – FAMICO – „RODZINNY KOMPAS KARIERY.

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY.

KOSZTY PODRÓŻY I ZAKWATEROWANIA POKRYWA UCZESTNIK.

Uczestnicy szkolenia otrzymają produkty projektu dostosowane do potrzeb doradców zawodowych i rodziców.

• Podręcznik doradcy „Jak współpracować z rodzicami w kształtowaniu kariery zawodowej ich dzieci w określonym wieku”.
• Poradnik rodzica „Jak pomóc dziecku w podejmowaniu decyzji dotyczących kariery zawodowej” z praktycznymi wskazówkami podzielonymi na trzy części, dostosowane do grup wiekowych dzieci.

Każdy uczestnik otrzyma również certyfikat ukończenia kursu realizowanego w ramach międzynarodowego projektu.

Szkolenie będzie prowadzone przez p. dr Annę Paszkowską-Rogacz.

Osoby chętne prosimy o przesłanie scanu FORMULARZA REJESTRACYJNEGO
do 5 STYCZNIA 2015 na adres:
szkolenia-dpf@spoleczna.pl
Potwierdzenie wyślemy na wskazany adres e-mail.

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA, DLATEGO ZACHĘCAMY DO SZYBKIEJ REJESTRACJI!

Wszelkich informacji związanych ze szkoleniem udziela kierownik projektu – Marta Kędzia (szkolenia-dpf@spoleczna.pl/ tel: 42/6642278).

WSZYSTKIE SZKOLENIA ODBĘDĄ SIĘ W ŁODZI, PRZY UL. GDAŃSKIEJ 121, BUDYNEK M, SALA KONFERENCYJNA INSTYTUTU EEDRI.