Zaproszenie na konferencję finalną projektu DI2LEARN

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej międzynarodowej Konferencji Finalnej projektu Erasmus+ DI2LEARN pt. "Podnoszenie jakości nauczania na odległość/cyfrowego, uczenia się i oceniania w szkołach: Zestaw narzędzi do zastosowania", która odbędzie się 24 marca 2023 roku w budynku Społecznej Akademii Nauk przy ul. Łuckiej 11 w Warszawie o godzinie 10.

Konferencja skierowana jest do:

1. Nauczycieli szkół ze wszystkich sektorów (podstawowe, średnie, kształcenie i szkolenie zawodowe itp.), uczelni, stowarzyszeń trenerów, stowarzyszeń/związków nauczycieli, uczniów/związków, stowarzyszeń rodziców, lokalnych władz szkolnych, instytucji, publicznych lub regionalnych organów edukacyjnych, sieci, szkół prywatnych, firm IT, rynku pracy, rodziców itp.
  2. Innych nauczycieli, dyrektorów szkół, inspektorów, urzędników państwowych, trenerów VET, młodzieży, pracowników socjalnych, pedagogów, nauczycieli akademickich, ekspertów IT, urzędników wysokiego szczebla, dyrekcji szkół, zarządów itp.
  3. Sieci, uniwersytetów, ośrodków badawczych itp.