Zaproszenie na bezpłatne szkolenie dla trenerów

Celem szkolenia jest zaprezentowanie sposobów aktywizacji osób bezrobotnych 45+ w obszarze wykorzystywania nowoczesnych narzędzi sieci społecznościowych w procesie poszukiwania pracy.

Zaprezentowane zostaną opracowane przez międzynarodowe partnerstwo materiały dydaktyczne, które mają wspomóc trenerów pracujących z osobami bezrobotnymi
w upowszechnieniu nowoczesnych narzędzi i metodologii otwierających rynki pracy dotąd dla nich niedostępne.

Szkolenie to jest kontynuacją wstępnego szkolenia z kwietnia br, jednak serdecznie zapraszamy również osoby, które nie miały możliwości skorzystać ze szkolenia w kwietniu a są tą tematyką zainteresowane.

Szkolenie obejmuje cykl 5 popołudniowych spotkań w dniach 21, 22, 23, 24,25 września br (godzina 16:30 - 18:00) w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi (ul. Gdańska 121; sala komputerowa)
i prowadzone będzie przez dr. Piotra Goetzena specjalistę z zakresu technologii web2.0.

Podczas szkolenia skupimy się na praktycznych aspektach wykorzystania technologii web 2.0 w procesie poszukiwania pracy. Trenerzy będą mieli możliwość zapoznania się i wykorzystania przygotowanych materiałów do przeprowadzenia własnych, indywidualnych szkoleń dla grupy bezrobotnych.

Uczestnicy, po zakończeniu szkoleń swoich indywidualnych grup otrzymają certyfikat udziału w międzynarodowym projekcie Web2Jobs.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa na adres:
szkolenia-dpf@spoleczna.pl do 17 września.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc - decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o projekcie: http://web2jobs.eu/pl/

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.