Zaproszenie do wzięcia udziału w kursie e-learningowym w ramach międzynarodowego projektu Erasmus + GoDIGITAL – Wykorzystanie Narzędzi Cyfrowych w Pracy Nauczyciela.

« wróć

Szanowni Państwo,

 

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi zaprasza do wzięcia udziału w kursie e-learningowym w ramach międzynarodowego projektu Erasmus + GoDIGITAL – Wykorzystanie Narzędzi Cyfrowych w Pracy Nauczyciela.

 

 

Cele projektu

Projekt ma na celu opracowanie i wdrożenie KOMPLETNEGO ZESTAWU NARZĘDZI, który będzie wspierał nauczycieli szkół podstawowych w projektowaniu ich PLANU ROZWOJU CYFROWEGO w celu uaktualnienia obecnych możliwości nauczania i uczenia się poprzez wykorzystanie mobilnego uczenia się i technologii (tj. tablica interaktywna, urządzenia mobilne itp.), jak również e-narzędzi (tj. DOJO, EDMONTO, CODEDOJO), aby zapewnić lepszy efekt uczenia się, umożliwiając komunikację, uczestnictwo i integrację społeczną wszystkich dzieci.

Grupa docelowa

Grupą docelową są nauczyciele szkół podstawowych, którzy chcą udoskonalić swoje kompetencje cyfrowe i zdobyć wiedzę jak wykorzystywać technologię w swoich metodach nauczania. Pośrednią grupą docelową są uczniowie szkół podstawowych, którzy skorzystają z umiejętności cyfrowych nauczycieli.

Platforma e-learningowa GODIGITAL

Platforma e-learningowa GODIGITAL oferuje:

- Akademię-GODIGITAL, która jest materiałem dydaktycznym stworzonym dla każdego modułu w pięciu językach (angielskim, greckim, polskim, włoskim i bułgarskim)

- Ocenę własnych umiejętności  i ocenę zdobytych umiejętności po ukończeniu kursu , które są powiązane z Open Badges (wirtualne odznaki). Każdy moduł ma swoją własną odznakę i jedną ogólną odznakę (GODIGITAL  Super Badge), gdy użytkownicy pomyślnie przejdą wszystkie moduły

- Dodatkowe ćwiczenia.

Kontakt

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z biurem Projektów Międzynarodowych Społecznej Akademii Nauk:

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 31.01.2020:

http://bit.ly/rejestracja_GoDigital_online  

 

Serdecznie zapraszamy!

Dział Projektów Międzynarodowych

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi

 


Erasmus
Europa dla obywateli
Visegrad
Media
Tempus