Zapraszamy do wzięcia udziału w BEZPŁATNYM szkoleniu w ramach Projektu pt. "Akademia Inspiracji Sąsiedzkich"

Zapraszamy do wzięcia udziału w BEZPŁATNYM szkoleniu ON-LINE w ramach Projektu
pt. "Akademia Inspiracji Sąsiedzkich".

Tematyka szkolenia pozwoli zaktualizować wiedzę z zakresu problematyki ekonomiczno-społecznej oraz rozwiązywania złożonych problemów branżowych, tematycznych.

Cykl szkoleniowy Akademia Inspiracji Sąsiedzkich obejmuje następujące 2-dniowe (15 godzin dydaktycznych) moduły:

• Ja w moim sąsiedztwie: specyfika pracy sąsiedzkiego animatora,
  • Diagnoza lokalna zasobów i potrzeb społeczności,
  • Mobilizowanie sąsiadów do działania,
  • Tworzenie sieci lokalnej współpracy,
  • Działania sąsiedzkie od pomysłu do projektu,
  • Planowanie projektu i ewaluacja,
  • Komunikacja i promocja w lokalnej społeczności,
  • Aspekty prawne.

Dzięki naszemu szkoleniu każdy uczestnik będzie miał m.in możliwość wzmocnienia poczucia wzajemnego wsparcia oraz synergii podejmowania wspólnych społecznych inicjatyw i projektów, zwiększy swoją wiedzę na temat różnych form współpracy międzysektorowej oraz zostanie zaznajomiony z ideą i praktykami partnerstw.

Szkolenie skierowane jest m.in. do liderów lokalnych społeczności sąsiedzkich, lokatorów, przedstawicieli organizacji pozarządowych, animatorów, przedstawicieli publicznych instytucji kultury, edukacji, rekreacji, sportu i pomocy społecznej mających miejsce zamieszkania na terenie całej Polski.

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY

Dodatkowe korzyści: uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy można wypełnić pod adresem: https://forms.gle/vhXKT4DQpyPzKD8V8

Regulamin szkolenia dostępny w Biurze Projektu: Społeczna Akademia Nauk, ul. Kilińskiego 98, 90-011 Łódź lub pod adresem: https://drive.google.com/open?id=1fLUOqtM2EQo3rq6SC9VUn8ikfjUm1w50

WKRÓTCE POINFORMUJEMY O TERMINACH ZAJĘĆ!

Więcej informacji pod numerem telefonu 42 664 22 78 lub pod adresem e-mail: dpmlodz@gmail.com.

Projekt pn. „Akademia Inspiracji Sąsiedzkich” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego; Priorytet III, Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju; Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym.