ZAPASZAMY NA SPOTKANIE INFORMACYJNE PROJEKTU FAMICO

Spotkanie odbędzie się 15 GRUDNIA 2015r. w godzinach 10:00-13:00 w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, ul. Kilińskiego 109, sala L22.

W agendzie mn. prezentacja wyników badania przeprowadzonego w pięciu krajach partnerstwa, prezentacja platformy FAMICO adresowanej do doradców zawodowych oraz kursu szkoleniowego opracowanego w projekcie, a także przedstawienie podręczników “Doradztwo zawodowe obejmujące pracę z rodzicami - Podręcznik dla doradców zawodowych” który zawiera ćwiczenia do wykorzystania w pracy z rodzicami oraz “Jak pomóc dziecku w podejmowaniu decyzji na temat kariery zawodowej - Podręcznik dla rodziców ”, którego celem jest promocja aktywnego uczestnictwa rodziców w procesie doradztwa zawodowego.

Spotkanie poprowadzi p. dr hab. Anna Paszkowska-Rogacz.

Każdy uczestnik Dnia Informacyjnego otrzyma papierowe wydanie podręcznika dla doradcy!

AGENDA SPOTKANIA

Osoby chętne prosimy o przesłanie scanu FORMULARZA REJESTRACYJNEGO
do 10 GRUDNIA 2015 na adres: szkolenia-dpf@spoleczna.pl
Potwierdzenie wyślemy na wskazany adres e-mail.

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA, DLATEGO ZACHĘCAMY DO SZYBKIEJ REJESTRACJI!
(koszty przejazdu pokrywa uczestnik)

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udziela kierownik projektu
Marta Kędzia (szkolenia-dpf@spoleczna.pl/ tel: 42/6642278)

Więcej informacji o projekcie FAMICO: http://www.famico.eu/index.php/pl/

Zapraszamy!
Zespół projektu FAMILY CAREER COMPASS

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi – www.spoleczna.pl ; www.dpf.spoleczna.pl

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie). Projekt i jego treść odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autorów i Komisja Europejska ani Narodowa Agencja nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.