Wyróżnienia dla polskich filmów zrealizowanych w ramach projektu EUFORIA

Miło nam poinformować, że filmy zrealizowane przez uczniów biorących udział w projekcie EUFORIA zostały dostrzeżone podczas konkursu Student Docs Award (organizowanego przez Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Salonikach.

Wyróżnione filmy to:
Nowoczesna Łowiczanka został przez jury uznany za najlepszy film reprezentujący Polskę (National Winner). Film zrealizowali uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego z ul. Bonifraterskiej w Łowiczu.

Natomiast film pt: Księżniczka, nakręcony przez uczniów VI Liceum Ogólnokształcącego z ul. Podmiejskiej w Łodzi,  dostał specjalne wyróżnienie (Special Recognition).

Wszystkim uczniom, nauczycielom i opiekunom, którzy pracowali przy powstawaniu filmów serdecznie gratulujemy i dziękujemy za współpracę!