Warsztaty szkoleniowe „Erasmus Employment Plus”

« wróć

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach pt.: „Dwie perspektywy rynku pracy – warsztaty narzędziowe dla doradców zawodowych” w ramach projektu „Erasmus Employment Plus”.

 

Termin: 

Moduł 1: 7.11.2020 r. g. 9-13 (sobota)

Moduł 2: 14.11.2020 r. g. 9-13 (sobota)

Moduł 3: 21.11.2020 r. g. 9-13 (sobota)

Moduł 4: 28.11.2020 r. g. 9-13 (sobota)

 

Miejsce: Społeczna Akademia Nauk (online)

 

Tematyka: Podczas warsztatów poznacie Państwo szereg ćwiczeń i narzędzi szkoleniowych z obszaru doradztwa zawodowego, pomocnych podczas pracy indywidualnej i grupowej z klientami. Ćwiczenia podzielone zostały na cztery moduły tematyczne (po dwa moduły na każdy dzień warsztatów):

  1. Orientacja na klienta i diagnoza potrzeb (07.11.2020 r.)
  2. Wybory zawodowe (14.11.2020 r.)
  3. Motywacja do uczenia się i style uczenia się (21.11.2020 r.)
  4. Profilaktyka wypalenia zawodowego (27.11.2020 r.)

 

Warsztaty będą miały formę przetestowania i omówienia prezentowanych ćwiczeń, z wykorzystaniem metod aktywizujących m.in.: pracy w parach, dyskusji grupowej, symulacji, pracy indywidualnej itp.

Ponadto podczas warsztatów przedstawimy również założenia i działania zrealizowane w ramach projektu „Erasmus Employment Plus”.

Do udziału w warsztatach szczególnie zapraszamy doradców zawodowych, coachów kariery oraz inne osoby pracujące z klientami w obszarze doradztwa zawodowego. Możliwe jest uczestnictwo zarówno we wszystkich dniach warsztatów, jak również w jednej wybranej części (jednym z czterech dni).

Trenerzy

dr Agata Matuszewska-Kubicz – psycholog organizacji, doradca zawodowy, trener umiejętności psychospołecznych, doktor nauk ekonomicznych. Obecnie adiunkt na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego oraz doradca ds. przedsiębiorczości w Biurze Karier Uniwersytetu Łódzkiego. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia i doradztwo z obszaru kompetencji miękkich, planowania kariery zawodowej i przedsiębiorczości. Jej zainteresowania zawodowe obejmują tematykę zasobów ludzkich na rynku pracy, budowania marki pracodawcy, przedsiębiorczości oraz psychologii zarządzania.

 

mgr Małgorzata Sinior – psycholog – doradca zawodowy, coach kariery, trener umiejętności psychospołecznych z wieloletnim stażem pracy z różnorodnymi grupami klientów, na wszystkich możliwych etapach kariery zawodowej. Obecnie doradca zawodowy w Biurze Karier Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie wspiera studentów w wejściu na rynek pracy, diagnozuje kompetencje zawodowe oraz prowadzi szkolenia m.in. z umiejętności radzenia sobie ze stresem w duchu mindfulness.

Informacje organizacyjne

Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązuje jednak rejestracja na warsztaty. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja trwa do 27.11.2020 r. Organizatorzy zapewniają poczęstunek (w przypadku warsztatów stacjonarnych) oraz zaświadczenie o uczestnictwie w warsztatach.

Rejestracja na warsztaty: www.event.san.edu.pl

Strona projektu: http://erasmusemploymentplus.org/

Kontakt do organizatora

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z biurem Społecznej Akademii Nauk:


Erasmus
Europa dla obywateli
Visegrad
Media
Tempus