„Warsztaty narzędziowe dla doradców zawodowych – jak wspierać klientów i zadbać o siebie?” - Employment Plus

« wróć

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym wydarzeniu pt.: „Warsztaty narzędziowe dla doradców zawodowych – jak wspierać klientów i zadbać o siebie?” w ramach podsumowania projektu „Erasmus Employment Plus”.

 

Termin: 22.05.2021 r. g. 9-12

Miejsce: online (ClickMeeting)

 

Program:

  1. Prezentacja założeń i rezultatów projektu „Erasmus Employment Plus”
  2. Warsztaty narzędziowe – prezentacja wybranych ćwiczeń
  3. Podsumowanie spotkania

 

Warsztaty narzędziowe będą miały formę przetestowania i omówienia prezentowanych ćwiczeń, z wykorzystaniem metod aktywizujących m.in.: pracy w parach, dyskusji grupowej, symulacji, pracy indywidualnej itp.

Do udziału w spotkaniu szczególnie zapraszamy doradców zawodowych, coachów kariery oraz inne osoby pracujące z klientami w obszarze doradztwa zawodowego.

 

Prowadzący:

dr Agata Matuszewska-Kubicz – psycholog organizacji, doradca zawodowy, trener umiejętności psychospołecznych, doktor nauk ekonomicznych. Obecnie adiunkt na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego oraz doradca ds. przedsiębiorczości w Biurze Karier Uniwersytetu Łódzkiego. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia i doradztwo z obszaru kompetencji miękkich, planowania kariery zawodowej i przedsiębiorczości. Jej zainteresowania zawodowe obejmują tematykę zasobów ludzkich na rynku pracy, budowania marki pracodawcy, przedsiębiorczości oraz psychologii zarządzania.

 

mgr Małgorzata Sinior – psycholog – doradca zawodowy, coach kariery, trener umiejętności psychospołecznych z wieloletnim stażem pracy z różnorodnymi grupami klientów, na wszystkich możliwych etapach kariery zawodowej. Obecnie doradca zawodowy w Biurze Karier Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie wspiera studentów w wejściu na rynek pracy, diagnozuje kompetencje zawodowe oraz prowadzi szkolenia m.in. z umiejętności radzenia sobie ze stresem w duchu mindfulness.

 

Informacje organizacyjne:

Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązuje jednak rejestracja na spotkanie. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja trwa do 21.05.2022 r. Organizatorzy zapewniają zaświadczenie o uczestnictwie w spotkaniu w formie elektronicznej.

 

Strona projektu: http://erasmusemploymentplus.org/

 

Kontakt do organizatora:

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z biurem Społecznej Akademii Nauk:

  • tel: +48 42 664 22 78

e-mail: szkolenia-dpm@san.edu.pl , manielak@spoleczna.pl

 


Erasmus
Europa dla obywateli
Visegrad
Media
Tempus