Warsztaty MyWay w Hannowerze

Jednym z etapów prac nad projektem było uczestnictwo młodych osób ze wszystkich krajów partnerskich w szkoleniu/warsztatach, aby zostać peer-liderami. Szkolenie miało miejsce w Hannowerze w styczniu 2015 r.

12 młodych osób z Malty, Hiszpanii, Polski, Austrii i Niemiec uczestniczyło w warsztacie na temat edukacji rówieśniczej, które został opracowany przez Centrum Edukacji Dorosłych Stephansstift. Głównymi tematami była motywacja, pewność siebie oraz autoprezentacja. Na koniec warsztatów każda z młodych krótko zaprezentowała siebie przed gronem ekspertów z projektu My Way.
Warsztaty przygotowywały liderów edukacji rówieśniczej do samodzielnej pracy z młodzieżą potrzebujacą wsparcia w ich własnych krajach.

FILM DOKUEMNTUJĄCY WARSZTATY MY WAY W HANNOWERZE