W2J: SZKOLENIE Z WYKORZYSTANIA SIECI SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zapraszamy do udziału w SZKOLENIU Z WYKORZYSTYWANIA SIECI SPOŁECZNOŚCIOWYCH W PROCESIE POSZUKIWANIA PRACY PRZEZ OSOBY 45+
organizowanym przez Społeczną Akademię Nauk w Łodzi w ramach międzynarodowego projektu Web2Job.

Celem szkolenia jest zaprezentowanie sposobów aktywizacji osób bezrobotnych 45+ w obszarze wykorzystywania nowoczesnych narzędzi sieci społecznościowych w procesie poszukiwania pracy.

Zaprezentowane zostaną opracowane materiały dydaktyczne, które mają wspomóc trenerów pracujących z bezrobotnymi w upowszechnieniu nowoczesnych narzędzi i metodologii otwierających rynki pracy dotąd dla nich niedostępne.

Podczas 2 spotkań skupimy się na praktycznych aspektach wykorzystania technologii web 2.0 w procesie poszukiwania pracy. Trenerzy będą mieli możliwość oceny przygotowanych materiałów poprzez przeprowadzenie własnych, indywidualnych szkoleń dla grupy bezrobotnych. Informacja zwrotna zebrana z tych szkoleń umożliwi udoskonalenie wypracowanych materiałów.

Szkolenie dla trenerów obejmuje 2 spotkania:

w Społecznej Akademii Nauk (ul. Gdańska 121 – sala K1) w terminie: 13 kwietnia oraz 17 kwietnia 2015 w godz 13:00 – 16:00 i prowadzone będzie przez dr. Piotra Goetzena specjalistę z zakresu technologii web2.0.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Agenda do pobrania: LINK

Uczestnicy, po zakończeniu szkoleń swoich indywidualnych grup otrzymają certyfikat udziału w międzynarodowym projekcie Web2Work.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z biurem projektu (decyduje kolejność zgłoszeń):
szkolenia-dpf@spoleczna.pl (tel. 42/664-22-78)

Więcej informacji o projekcie: http://web2jobs.eu/