Szkolenie Projektu POMELO dla instruktorów, wolontariuszy, osób pracujących z młodzieżą, pracowników organizacji młodzieżowych i pracowników socjalnych zajmujących się młodzieżą lokalną i migracyjną.

Owocne szkolenie za nami!

W dniach 24-26 listopada 2020 odbyła się seria seminariów online z Projektu POMELO dla instruktorów, wolontariuszy, osób pracujących z młodzieżą, pracowników organizacji młodzieżowych i pracowników socjalnych zajmujących się młodzieżą lokalną i migracyjną. W ciągu tych kilku dni uczestnicy dowiedzieli się więcej na temat samego projektu, jego celu oraz wypracowanych rezultatów.  Seminaria koncentrowały się badaniu materiałów seminaryjnych i metod nieformalnych stosowanych w rezultatach 1-3.

• O1: Info-gra i mapa kompetencji w zakresie nauki języków obcych poprzez śpiew oraz muzyki jako narzędzia wspomagającego integrację społeczną;
  • O2: POMELO Pakiet seminariów dla pracowników socjalnych i młodzieży, organizacji młodzieżowych, instruktorów i wolontariuszy;
  • O3: POMELO Seminarium POMELO dla młodzieży lokalnej i migracyjnej;