Spotkanie projektu Erasmus+ARTinLAN w Czechach!

« wróć

Za nami tydzień pełen inspiracji!

 

W dniach 4-5 listopada 2019 odbyło się spotkanie partnerskie z projektu Erasmus+ARTinLAN! Partnerzy spotkali się w Brnie, Czechy, aby omówić kolejne działania w projekcie. Dyskutowano o stworzonym zestawie ćwiczeń ARTinLAN do nauki języków obcych przy użyciu form sztuki takich jak taniec, muzyka czy sztuka wizualna.

Przez 2 dni partnerzy planowali następne działania dotyczące udoskonalenia platformy Global Virtual Village, stworzenia metodologii nauczania języka obcego z wykorzystaniem sztuki oraz przygotowywali się do 3 dniowego szkolenia dla nauczycieli języka obcego.

 

Następnie, w dniach 6 – 8 listopad odbyło się szkolenie dla nauczycieli z krajów partnerskich!

30 nauczycieli z Polski, Turcji, Wielkiej Brytanii, Czech, Szwecji oraz Danii miało okazję do wymiany doświadczeń związanych z pilotażem zajęć z wykorzystaniem zestawu ćwiczeń ARTinLAN.

W trakcie szkolenia, nauczyciele pracowali w grupach planując pilotaż kolejnych zajęć oraz przygotowując się do spotkania online, na którym ich uczniowie będą mieli okazję przedstawić uczniom z szkół z pozostałych krajów czego się nauczyli.

 

Zapraszamy do polubienia Facebooka projektu ARTinLAN: https://www.facebook.com/artinlan/

Strona: www.artinlan.eu

 

 


Erasmus
Europa dla obywateli
Visegrad
Media
Tempus