Społeczna Akademia Nauk będzie współpracować z Xinyang Agriculture and Forestry University z Chin!

W dniu 31 maja przedstawiciele warszawskiego oddziału Społecznej Akademii Nauk odbyli spotkanie z chińską uczelnią Xinyang, dotyczące realizacji wspólnych przedsięwzięć w zakresie wzajemnych wizyt, wymiany studentów i wykładowców oraz możliwości stworzenia wspólnych kierunków studiów.

W spotkaniu oprócz osób związanych bezpośrednio z dwoma uniwersytetami wzięli również udział przedstawiciele Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Chińskiej.

Ze strony SAN Warszawa wzięli udział:
Prof. Łukasz Sułkowski, Prorektor ds. badań naukowych i internacjonalizacji
Dr Maciej Dębski, Dyrektor Zarządzający Filią Społecznej Akademii Nauk w Warszawie
Dr Anna Migdał, Prodziekan ds. Programów Międzynarodowych
Aleksandra Zając, Dyrektor Działu Projektów Międzynarodowych

Więcej o uczelni Xinyang: