Społeczna Akademia Nauk będzie współpracować z VUZF University z Bułgarii!

Społeczna Akademia Nauk będzie współpracować z VUZF University z Bułgarii!

W dniu 28 kwietnia br. Społeczna Akademia Nauk podpisała z bułgarską uczelnią Memorandum of Understanding (MoU), dotyczące realizacji wspólnych przedsięwzięć w zakresie studiów MBA oraz kierunku zarządzanie.

Współpraca będzie obejmowała m.in. wymianę studentów, pracowników i kadry akademickiej, szereg wykładów, seminariów, tworzenie wspólnych programów studiów i kursów.

Ze strony bułgarskiej uczelni MoU podpisał jej Rektor, prof. Grigorii Vazof, ze strony polskiej Rektor, dr hab. Prof. SAN Roman Patora.
Koordynatorem prac związanych z powyższą współpracą w Społecznej Akademii Nauk będzie prof. dr hab. Łukasz Sułkowski, Prorektor ds. badań naukowych i internacjonalizacji.

VUZF University został założony w 2002 roku i posiada szereg akredytacji, w tym British Accreditation Council (BAC).

Więcej o VUZF University