Społeczna Akademia Nauk będzie współpracować z Vasyl' Stus Donetsk National University z Ukrainy!

W dniu 14 czerwca przedstawiciele Społecznej Akademii Nauk w Warszawie odbyli spotkanie z ukraińską uczelnią Vasyl' Stus Donetsk National University, dotyczące możliwości stworzenia kierunków studiów z podwójnym dyplomem. Vasyl’ Stus Donetsk National University oferuje możliwość podwójnego dyplomu we współpracy z Vytautas Magnus University (Kaunas, Litwa) oraz D. A. Tsenov Academy of Economics (Bułgaria).

Ze strony SAN Warszawa wzięli udział:
Prof. Łukasz Sułkowski, Prorektor ds. badań naukowych i internacjonalizacji
Dr Maciej Dębski, Dyrektor Zarządzający Filią Społecznej Akademii Nauk w Warszawie
Dr Michał Szostak, Prodziekan ds. studentów zagranicznych
Aleksandra Zając, Dyrektor Działu Współpracy z Zagranicą i Projektów Międzynarodowych

Więcej o uczelni: