Projekt VALUE: spotkanie w Łodzi

W dniach 15-16 maja br. w Łodzi odbyło się spotkanie partnerów projektu VALUE: w otwartej Europie wszystkie języki są ważne.
Gospodarzem spotkania była Dział Współpracy z Zagranicą SAN, a uczestniczyli w nim partnerzy projektu z Włoch, Niemiec i Cypru.
Spotkanie było okazją do omówienia postępów prac projektowych, a także zaplanowania kolejnych działań. Jednym z przyszłych zadań jest organizacja finalnych eventów w poszczególnych krajach. Będą one miały formę Multimedialnej/Wielojęzycznej Wystawy, na której będzie można zapoznać się z rezultatami projektu Value, którymi są m.in. filmy poświęcone wielojęzyczności i wielokulturowości, które nakręcili uczniowie szkół biorących udział w projekcie.

Wkrótce na naszych stronach będzie można znaleźć więcej informacji o Wielojęzycznej Wystawie.