Projekt InnCommerce: Spotkanie w Łodzi

« wróć

Projekt InnCommerce, mający na celu pomoc w skutecznej komercjalizacji innowacji MŚP, idzie pełną parą. Partnerzy projektu InnCommerce spotkali się po raz trzeci, tym razem miejscem spotkania była Społeczna Akademia Nauk w Łodzi. Przygotujcie się na niesamowite rezultaty projektu, z pomocą których doskonalenie wiedzy na ten temat się będzie efektywnym i ciekawym doświadczeniem !

 

Partnerzy kończą pracę nad programem nauczania, który zwraca uwagę na problem komercjalizacji innowacji przez młode MŚP. Program nauczania pozwoli na doskonalenie wiedzy i umiejętności w tworzeniu innowacyjnych produktów i usług, tym samym zwiększy szanse efektywnej komercjalizacji innowacji. Pracownicy MŚP będą mogli skorzystać z ciekawego kursu online, dostosowując tempo nauki i zdobywania wiedzy na temat skutecznej komercjalizacji ich innowacyjnych produktów/usług do swoich potrzeb.

 

Symbolicznym momentem spotkania było testowanie e-learningowej platformy Gamified, dzięki której moduły treści nauczania zostały „przetłumaczone” na grę z ćwiczeniami w formie quizów. Platforma e-learningowa Gamified gwarantuje, że proces uczenia się będzie przyjemny i angażujący, zapewniający użytkownikom najlepsze efekty kształcenia.

 

Ponadto, partnerzy ustalili nadchodzące zadania związane z wyborem najlepszych praktyk w zakresie skutecznej komercjalizacji innowacji w swoich krajach.

 

Bądźcie czujni, rezultaty projektu już wkrótce! Aby ich nie przegapić, śledźcie nas na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych (Facebook , Twitter).


Erasmus
Europa dla obywateli
Visegrad
Media
Tempus