Projekt ESTET został wyróżniony przez Komisję Europejską jako przykład dobrej praktyki!

Bardzo miło nam poinformować, iż projekt Erasmus+ ESTET - Embedding Sustainability Skills in Tourism Education and Training został wyróżniony przez Komisję Europejską jako przykład dobrej praktyki oraz tym samym został uznany za źródło inspiracji dla przyszłych projektów.

Projekt ESTET miał na celu wzmocnienie pozycji podmiotów prowadzących kształcenie i szkolenie zawodowe w całej Europie, aby dostosować edukację i szkolenie w zakresie turystyki do nowych trendów rozwoju branży turystycznej poprzez włączenie umiejętności w zakresie zrównoważonego rozwoju do programów nauczania realizowanych za pomocą innowacyjnych praktyk.

Konsorcjum 7 partnerów z 6 krajów europejskich opracowało szereg praktycznych rezultatów do wykorzystania przez pracowników branży turystycznej, które można znaleźć na stronie internetowej projektu http://estet-project.com/.

Konsorcjum projektu ESTET:

• SPOŁECZNA AKADEMIA NAUK Polska – koordynator
  • Eastern Macedonia - Thrace Regional Directorate for Primary and Secondary Education Grecja
  • EUROPEAN CENTER FOR QUALITY OOD Bułgaria
  • PROMIMPRESA SRL Włochy