Nowoczesne metody planowania kariery - konferencja i warsztaty poświęcone innowacyjnym materiałom edukacyjnym wypracowanym na forum międzynarodowym

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach połączonych z konferencją, pt. "Nowoczesne metody planowania kariery." Konferencja na temat nowoczesnych metod planowania kariery dla doradców zawodowych, specjalistów ds. HR, nauczycieli, pedagogów odbędzie się 27 sierpnia 2019 r. w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

W ramach wydarzenia:

• dowiesz się jak ulepszyć proces planowania kariery na podstawie praktycznych metod,
  • poznasz praktyki z innych krajów europejskich: Turcji, Bułgarii, Polski, Hiszpanii, Węgier
  • weźmiesz udział w wybranym szkoleniu dla doradców zawodowych, specjalistów ds. HR, nauczycieli, pedagogów, które zakończy się certyfikatem,
  • będziesz uczestnikiem dyskusji ze specjalistami z branży,
  • podczas lunchu będziesz mieć nieocenioną okazję do networkingu,
  • otrzymasz bezpłatny podręcznik zawierający gotowe do użycia metody z zakresu planowania kariery.

Konferencja oraz warsztaty skierowane są przede wszystkim do:

• doradców zawodowych oraz agencji zatrudnienia,
  • pracowników oraz doradców wojewódzkich, powiatowych, miejskich, gminnych Urzędów Pracy,
  • nauczycieli, trenerów, coachów
  • pracowników firm szkoleniowych i opiekunów kształcenia zawodowego,
  • pracowników działu HR odpowiedzialnych za rozwój pracowników,
  • dyrektorów szkół, menedżerów,
  • studentów i absolwentów,
  • osoby bezrobotne, poszukujące zatrudnienia,
  • pracowników średniego szczebla,
  • oraz wszystkich żywo zainteresowanych podnoszeniem kompetencji oraz planowaniem kariery.

Każdy Uczestnik konferencji po wcześniejszym wprowadzeniu weźmie udział w szkoleniu Aplikacja mobilna w praktyce. Wprowadzenie oraz warsztat poprowadzi Łukasz Gaszewski oraz Michał Gaszewski z Optimus Way. W trakcie warsztatu zostanie zaprezentowana aplikacja "ECP app", za pomocą której użytkownicy mogą określić swoją ścieżkę kariery. Po prezentacji uczestnicy będą mieć okazję wypróbować aplikację na swoich urządzeniach elektronicznych (telefon/laptop).

Każdy Uczestnik konferencji może wybrać dodatkowe szkolenie:

Kompetencje przyszłości na rynku pracy

Warsztat: Kompetencje przyszłości na rynku pracy
dr Agata Matuszewska-Kubicz
Instytut Psychologii Stosowanej, Społeczna Akademia Nauk, Łódź/ Uniwersytet Łódzki, Akademickie Biuro Karier Zawodowych UŁ
Godz.: 14:00-15:30
Miejsce:
ul. Kilińskiego 98, Aula A-0

W trakcie warsztatu zostanie poruszony temat kompetencji wymaganych na rynku pracy w XXI wieku oraz zwiększenia świadomości planowania kariery dla osób już aktywnych na rynku pracy, jak i rozpoczynających ścieżkę kariery.

Industry 4.0 – szansa czy zagrożenie?

Warsztat: Industry 4.0 – szansa czy zagrożenie?
Remigiusz Żulicki
Godz.: 14:00-15:30
Miejsce:
ul. Kilińskiego 98, Aula A-3

Warsztat przybliżający tematykę Czwartej rewolucji przemysłowej związanej z wykorzystaniem automatyzacji, przetwarzania i wymiany danych. Podczas warsztatu przedstawione zostaną szanse oraz zagrożenia związane z wprowadzeniem Industry 4.0.

Zapisu można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej strony lub na www.event.san.edu.pl. Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego. Po dokonaniu zapisu otrzymacie Państwo informację mailową z linkiem aktywacyjnym. Pełna agenda konferencji i warsztatów do pobrania w PDFie poniżej.

Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny. Koszty dojazdu/zakwaterowania pokrywa uczestnik konferencji.
Dodatkowe korzyści: uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa w międzynarodowej konferencji.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy trwają do 25 sierpnia 2019 roku włącznie.

Miejsce konferencji i warsztatów: Społeczna Akademia Nauk, ul. Kilińskiego 98 (Aula A-3)