Naucz się obsługi urządzeń elektronicznych oraz korzystania z Internetu!

Naucz się obsługi urządzeń elektronicznych oraz korzystania z Internetu!

To możliwe w ramach projektu LIST:

„Rozwijanie kompetencji cyfrowych i informatycznych kobiet 50+ dla zmniejszenia różnic w poziomie wiedzy”

Bardzo wiele informacji jest dziś dostępnych za pośrednictwem internetu oraz aplikacji mobilnych, nowe usługi internetowe podnoszą jakość życia, oszczędzając nasz czas, poprawiając życie społeczne i relacje międzyludzkie. Technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT) są dziś niezbędne w życiu i osobom, które ze względu na wiek nie nauczyły się ich lub nie miały okazji korzystania z nich w szerszym zakresie w pracy, grozi pozostanie w tyle za innymi.

Jeżeli pragniesz należeć do społeczeństwa teleinformatycznego i nie chcesz pozostawać w tyle, dołącz do zajęć organizowanych w ramach projektu LIST!

Cykl szkoleń odbywa się w czerwcu br. w Społecznej Akademio Nauk - Wydział w Bełchatowie ul. Czapliniecka 96.

Harmonogram:

1 czerwca 2015 godz 10:00 – 16:00
8 czerwca 2015 godz 10:00 – 16:00
15 czerwca 2015 godz 10:00 – 16:00
22 czerwca 2015 godz 10:00 – 16:00

Kontakt:
Biuro projektu: szkolenia-dpf@spoleczna.pl; tel 42/6642278

Dołącz do nas!
www.facebook.com/ictwomen.eu

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko jej autorów i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie znajdujących się tu informacji.