Konferencja Finalna projektu FOODAWARE

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji finalnej projektu "FOOD-AWARE", która odbędzie się online w dniu 11 grudnia 2020 r. w godz. 14-18.30 CET.

Projekt FOOD-AWARE "Materiały szkoleniowe i narzędzia wizualne do nauki na temat zrównoważonego rozwoju środowiska i odpowiedzialnego spożywania żywności we wczesnej edukacji" ma na celu zapoznanie nauczycieli, a co za tym idzie uczniów (w wieku 6-14 lat) z koncepcjami:
  • odpowiedzialne spożycie żywności
  • zrównoważona produkcja żywności
  • zasada kołowa
  • efektywne gospodarowanie zasobami i odpadami

Konferencja będzie interesująca nie tylko dla nauczycieli, ale także dla rodziców, którzy prowadzą edukację domową w obecnej sytuacji pandemii.

Nie przegap okazji do zapoznania się z wynikami projektu i wysłuchania prezentacji ekspertów, nauczycieli i partnerów projektu. Zaplanowano wystarczająco dużo czasu na dyskusję.