EcoDigi spotkanie online

« wróć

W dniu 22.03.2024 odbyło się kolejne spotkanie online w ramach projektu EcoDigi - Transition Mode for Adults: Ecological and inclUsive Digital Education. Partnerzy omówili wykonane postępy prac nad projektem i zaplanowali kolejne działania.

Spotkanie rozpoczęło się od omówienia szkolenia, które odbyło się w lutym w Saragossie. Konsorcjum wyraziło entuzjazm i wysoki poziom zadowolenia z przeprowadzonych szkoleń.

Ponadto, partnerzy są w trakcie tłumaczeń wytycznych dla edukatorów osób dorosłych dotyczących ekologicznych, zrównoważonych i inkluzyjnych praktyk szkoleniowych. Podczas spotkania uzgodniono, że wytyczne będą dostępne na stronie internetowej projektu we wszystkich językach konsorcjum do końca miesiąca.

Partnerzy omówili również szczegółowo kolejne działania, które skupią się na serii webinariów prowadzonych przez grupę trenerów-ekspertów. Opracowana metodologia instruującą jak pracować z innymi edukatorami osób dorosłych poskutkuje przeprowadzeniem lokalnych webinarii szkoleniowych w krajach partnerów.

Aby być na bieżąco z naszym projektem, zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej i mediów społecznościowych.


Erasmus
Europa dla obywateli
Visegrad
Media
Tempus