DZIEŃ INFORMACYJNY międzynarodowego projektu VALUE: W otwartej Europie wszystkie języki są ważne

« wróć

Szanowni Państwo,
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi zaprasza 17 października 2017 r. na DZIEŃ INFORMACYJNY, który będzie okazją do zapoznania się z rezultatami prac nad międzynarodowym projektem VALUE.

Projekt Value (współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus+) był poświęconym nowym metodom pracy nad wielojęzycznością i wielokulturowością w edukacji szkolnej. Partnerstwo opracowało szereg materiałów wspomagających nauczycieli w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Osoby uczestniczące w Dniu Informacyjnym otrzymają Przewodnik wprowadzania wielojęzyczności w szkole, przy wykorzystaniu cyfrowego storytellingu oraz dostęp do zestawu scenariuszy ćwiczeń, które mogą być wykorzystane na lekcjach w szkołach.
Zaprezentujemy narzędzia on-line - platformę e-learningową Value, na której znajduje się pakiet szkoleniowy dla nauczycieli. Ponadto podczas spotkania uczestnicy będą mogli obejrzeć filmy nakręcone przez uczniów i nauczycieli, uczestników szkoleń pilotażowych Value.


Dzień Informacyjny skierowany jest do nauczycieli, edukatorów, osób promujących wielojęzyczność i wielokulturowość w szkole, lektorów języków obcych.
 
Data:  17 października 2017 r., w godz. 10.30-14.30
Miejsce spotkania:  siedziba Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, przy ul. Kilińskiego 98, sala P12

Osoby zainteresowane udziałem w Dniu Informacyjnym VALUE, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
mkurzawa@san.edu.pl
jszczecinska@san.edu.pl
lub telefonicznie: 42/664 66 68; 42/632 04 80


Udział w Dniu Informacyjnym jest bezpłatny. Koszty podróży pokrywa uczestnik.


Erasmus
Europa dla obywateli
Visegrad
Media
Tempus