Drugie spotkanie projektu LIDO w Łodzi

W dniach 3 i 4 września br. w Łodzi będzie miało miejsce drugie spotkanie projektu.

Spotkanie będzie okazją do omówienia prac, które już w projekcie zostały wykonane, jak również partnerzy będą dyskutować na temat opracowywanej przez projekt LIDO metodologii, która pomoże nauczycielom szkół średnich (uczniowie w wieku 14-18) doskonalić swoje kompetencje przywódcze.

Będzie to ostatnia okazja do zweryfikowania planów warsztatów, na które zapraszamy jesienią.

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób mogą stać się liderami i w jaki sposób mogą doskonalić umiejętności przywódcze.

SAN będzie gościła partnerów z Włoch, Rumunii, Grecji i Bułgarii, reprezentantów organizacji aktywnych na polach badań i szkoleń skierowanych do nauczycieli oraz pięciu szkół ponadpodstawowych.

Więcej informacji o projekcie i planowanych działaniach można znaleźć na stronie projektu www.lidoproject.eu