Bezpłatne szkolenie z projektu FLOURISH

« wróć

Serdecznie zapraszamy  do udziału w  BEZPŁATNYM międzynarodowym evencie pt. "FLOURISH - Coaching innowacji jako narzędzie wspierające rozwój małych i średnich przedsiębiorstw" - konferencja i warsztaty on-line.

Tematem spotkania są nowoczesne narzędzia i technologie wspomagające coachów pracujących w małych  i średnich przedsiębiorstwach w rozwijaniu innowacji w oparciu o potrzeby organizacji. Event odbędzie się 29 października 2020 r. w godzinach 9.00 -14:00 CET, w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi w formie on-line. Konferencja i szkolenia zostaną poprowadzone w języku polskim.

 

W ramach wydarzenia dowiesz się:

 • Co zrobić, aby mój biznes stał się konkurencyjny?
 • Jak wdrożyć nowe rozwiązania do mojej firmy?
 • Jakimi metodami skutecznie motywować pracowników?
 • W jaki sposób efektywnie komunikować się w firmie?
 • Co zrobić, aby wyróżnić się na rynku?

Nasze szkolenie nie da gotowych odpowiedzi na te pytania, ale pomoże je wspólnie wypracować. Poznasz coaching jako metodę wspierającą współpracę z ludźmi w Twojej firmie. Dowiesz się jak stosować narzędzia i techniki coachingowe, które wzbogacą Twoją komunikację ze współpracownikami. Nauczysz się prowadzić rozmowę coachingową oraz stosować w praktyce coachingowy model przywództwa. Dzięki zrozumieniu narzędzi stosowanych w coachingu wzmocnisz swoje kompetencje przywódcze i podniesiesz kapitał innowacyjny Twojego przedsiębiorstwa. Treść szkolenia została opracowana w oparciu o metodologię coachingu innowacji przygotowaną przez ekspertów projektu Flourish. Podczas szkolenia poznasz metodologię sześciu etapów pracy coachingowej w organizacji. Dowiesz się jak zastosować metody coachingowe w procesie rozpoznawania potrzeb organizacji i nakreślania jej celów, przygotowywania planu działania oraz jego realizacji i weryfikacji.  

 

Dla kogo?

Jeśli prowadzisz własną firmę lub myślisz, aby zostać przedsiębiorcą, interesujesz się rozwojem osobistym pracowników, ale i podnoszeniem efektywności biznesowej organizacji, szukasz wsparcia w skutecznym motywowaniu, zarządzaniu konfliktami czy codziennym komunikowaniu się ze współpracownikami, a dotychczas nie miałeś do czynienia z coachingiem, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

 

 

Oferujemy:

 • porcję rzetelnej wiedzy popartej badaniami;
 • możliwość testowania pozyskanej wiedzy podczas treningu praktycznego;
 • wymianę doświadczeń i możliwość rozszerzenia sieci kontaktów;
 • pakiet bezpłatnych materiałów szkoleniowych;
 • dobrą atmosferę podczas zajęć;
 • międzynarodowy certyfikat uczestnictwa w szkoleniu

 

Spotkanie oraz warsztaty skierowane są przede wszystkim do:

 • doradców zawodowych oraz agencji zatrudnienia,
 • pracowników oraz doradców wojewódzkich, powiatowych, miejskich oraz gminnych Urzędów Pracy,
 • trenerów, coachów, firm szkoleniowych i działów HR odpowiedzialnych za rozwój pracowników,
 • pracowników publicznych i niepublicznych służb zatrudnienia,
 • pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych,
 • studentów i absolwentów kierunków pedagogicznych, psychologicznych
  i innych związanych z rozwojem zawodowym i aktywizacją społeczną,
 • oraz wszystkich innych zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji.

 

 

Zapisu można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy:

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeGS4WPSKCvU45M1W5bY9alSHt1n_qaYGLj8ggVB0SAIDM4Ug/viewform?usp=sf_link

 

Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego. Po dokonaniu zapisu otrzymacie Państwo informację mailową z linkiem aktywacyjnym.

 

Udział w spotkaniu i warsztatach jest BEZPŁATNY.

Prowadzący

Dr Małgorzata Klimka-Kołysko – ekspert merytoryczny w projekcie Flourish, ale przede wszystkim psycholog, doradca zawodowy, trener kompetencji społecznych, wykładowca akademicki z ponad 10-letnim doświadczeniem. Jej zainteresowania badawcze i publikacje związane są głównie ze wszystkimi zagadnieniami psychologii pracy. Współpracowała z międzynarodowymi ekspertami w projektach unijnych, takich jak: „Od szkoły do kariery:” Metodologia poradnictwa zawodowego ukierunkowanego na studenta za pomocą testu ścieżki kariery (CPT)”; „ProHear - Komunikacja bez barier”; „FLOURISH - budowanie innowacji organizacyjnych”. Współpracowała z Centrum Rozwoju Edukacji jako współautor krajowych programów w zakresie poradnictwa zawodowego i edukacyjnego dla wszystkich etapów edukacji oraz programów edukacyjnych dla nauczycieli i doradców zawodowych.

Mgr Agnieszka Kluszczyńska - ekspert oświatowy, trener, coach. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu  przywództwa w edukacji, współpracuje z instytucjami systemu oświaty w tym zakresie. Jako specjalista w zakresie zarządzania coachingowego w codziennej praktyce trenerskiej prowadzi szkolenia ze szczególnym nastawieniem uruchamiania naturalnych mechanizmów motywacyjnych człowieka. Prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu rozwijania kompetencji cyfrowych, łącząc umiejętności wykorzystania narzędzi z praktyką budowania relacji przy komunikacji zapośredniczonej. Należy do konsorcjum trenerskiego POWER, często i z ogromną przyjemnością współpracuje z firmą VULCAN.

Miejsce

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi

Platforma Click meeting – on-line

Szczegółowy program szkolenia otrzymasz po zarejestrowaniu się.

Kontakt do organizatora

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z biurem Społecznej Akademii Nauk:


Erasmus
Europa dla obywateli
Visegrad
Media
Tempus