Bezpłatne szkolenie dla coachów w MŚP

« wróć

 

Serdecznie zapraszany do wzięcia udziału w BEZPŁATNYM międzynarodowym szkoleniu dla coachów w MŚP.

 

Tematem szkolenia są nowoczesne narzędzia coachingowe wspomagające rozwój zawodowy menadżerów średniego i wysokiego szczebla, pragnących pracować w oparciu o innowacyjne metody pozwalające na rozwój komunikacji i współpracy zespołowej w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Event odbędzie się w trzech terminach (30.01-31.01; 5.02-6.02; 12.02-13.02) w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

 

  • Co zrobić, aby mój biznes stał się konkurencyjny?
  • Jak wdrożyć nowe rozwiązania do mojej firmy?
  • Jakimi metodami skutecznie motywować pracowników?
  • W jaki sposób efektywnie komunikować się w firmie?
  • Co zrobić, aby wyróżnić się na rynku?

 

Nasze szkolenie nie da gotowych odpowiedzi na te pytania, ale pomoże je wspólnie wypracować. Poznasz coaching jako metodę wspierającą współpracę z ludźmi w Twojej firmie. Dowiesz się jak stosować narzędzia i techniki coachingowe, które wzbogacą Twoją komunikację ze współpracownikami. Nauczysz się prowadzić rozmowę coachingową oraz stosować w praktyce coachingowy model przywództwa. Dzięki zrozumieniu narzędzi stosowanych w coachingu wzmocnisz swoje kompetencje przywódcze i podniesiesz kapitał innowacyjny Twojego przedsiębiorstwa. Treść szkolenia została opracowana w oparciu o metodologię coachingu innowacji przygotowaną przez ekspertów projektu Flourish. Podczas szkolenia poznasz metodologię sześciu etapów pracy coachingowej w organizacji. Dowiesz się jak zastosować metody coachingowe w procesie rozpoznawania potrzeb organizacji i nakreślania jej celów, przygotowywania planu działania oraz jego realizacji i weryfikacji.   

 

 Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do:

  • przedsiębiorców interesujących się rozwojem osobistym pracowników i podnoszeniem efektywności biznesowej organizacji
  • osób szukających wsparcia w skutecznym motywowaniu, zarządzaniu konfliktami czy codziennym komunikowaniu się ze współpracownikami
  • menadżerów zainteresowanych innowacyjnym coachingiem

 

Zapisu można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej strony lub na www.event.san.edu.pl. Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego. Po dokonaniu zapisu otrzymacie Państwo informację mailową z linkiem aktywacyjnym.

 

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY. W czasie konferencji przewidziana jest darmowa przerwa kawowa oraz lunch dla każdego zarejestrowanego uczestnika.

Koszty dojazdu/zakwaterowania pokrywa uczestnik konferencji.

 

Dodatkowe korzyści: uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa w międzynarodowej konferencji.

 

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy trwają do 11 lutego 2020 roku włącznie.

PROGRAM

Szczegółowy program będzie dostępny po rejestracji.

INFORMACJA O PROWADZĄCYM

Dr Małgorzata Klimka-Kołysko – ekspert merytoryczny w projekcie Flourish, ale przede wszystkim psycholog, doradca zawodowy, trener kompetencji społecznych, wykładowca akademicki z ponad 10-letnim doświadczeniem. Jej zainteresowania badawcze i publikacje związane są głównie ze wszystkimi zagadnieniami psychologii pracy. Współpracowała z międzynarodowymi ekspertami w projektach unijnych, takich jak: „Od szkoły do kariery:” Metodologia poradnictwa zawodowego ukierunkowanego na studenta za pomocą testu ścieżki kariery (CPT) ”;„ProHear - Komunikacja bez barier”; „FLOURISH - budowanie innowacji organizacyjnych”. Współpracowała z Centrum Rozwoju Edukacji jako współautor krajowych programów w zakresie poradnictwa zawodowego i edukacyjnego dla wszystkich etapów edukacji oraz programów edukacyjnych dla nauczycieli i doradców zawodowych.

CZAS i MIEJSCE

Data: 

Terminy do wyboru:

I termin: 30.01 – 31.01, godz. 9.00 – 17.30

II termin: 5.02 – 6.02, godz. 9.00 – 17.30

III termin: 12.02 – 13.02, godz. 9.00 – 17.30

 

Miejsce: Społeczna Akademia Nauk, ul. Kilińskiego 98, 90-012 Łódź, sala K41

KONTAKT DO ORGANIZATORA

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z biurem Społecznej Akademii Nauk:


Erasmus
Europa dla obywateli
Visegrad
Media
Tempus