BeAusome spotkanie online

13 czerwca partnerzy projektu BeAusome: Promowanie rozwoju zawodowego nauczycieli oraz integracji poprzez włączenie nowoczesnych technologii do nauczania dzieci z autyzmem odbyli kolejne spotkanie online. Konsorcjum podsumowało stan prac nad realizacją rezultatu drugiego: Be Au-Some DUAL Pack: Game scenarios and educational pack, w ramach którego powstały ramy kompetencyjne, określające główne umiejętności, kompetencje i postawy, których dzieci z autyzmem mają się nauczyć.  Obecnie partnerzy tworzą zadania w pakiecie edukacyjnym dotyczącym umiejętności cyfrowych i społecznych. W minionych tygodniach powstały także materiały dla nauczycieli: prezentacje oraz plany lekcji, które edukatorzy mogą wykorzystać w swojej codziennej pracy.

Tradycyjnie na spotkaniu omówiono także zadania związane z upowszechnianiem rezultatów projektu oraz bieżące kwestie zarządcze.

Zapraszamy do śledzenia najnowszych informacji o projekcie na stronie internetowej oraz Facebooku