AWARE spotkanie online

11 stycznia partnerzy projektu AWARE-  Zwiększanie świadomości lękowej w szkolnictwie wyższym podczas (po) pandemii Covid-19 spotkali się online, by omówić postęp prac nad projektem. W chwili obecnej partnerzy nanoszą ostatnie zmiany w Podręczniku podnoszenia świadomości, który w najbliższych tygodniach zostanie poddany ocenie i weryfikacji przez kluczowych interesariuszy projektu- pracowników szkolnictwa wyższego, decydentów społecznych, studentów i innych specjalistów w dziedzinie dbania o zdrowie psychiczne.

Kolejnym krokiem będzie przygotowanie kursu e-learningowego. Partnerzy już planują, jakie ciekawe treści w nim uwzględnić.

Tradycyjnie na spotkaniu omówiono również kwestie zarzadzania projektem, zapewnienia jakości oraz upowszechniania rezultatów. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami promocyjnymi projektu oraz śledzenia aktualności na stronie internetowej projektu oraz w mediach społecznościowych- Facebook, LinkedIn.