4 spotkanie partnerskie projektu Solvinc w Paryżu

W dniach 5-6 marca 2020 w Paryżu odbyło się 4 spotkanie partnerskie w ramach projektu Solvinc.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną na świecie związaną z pandemią koronawirusa COVID-19 spotkanie miało częściowo charakter on-line.

Podczas spotkania partnerzy z Polski, Francji, Portugalii, Austrii i Niemiec omówili ostateczną wersję tzw. stref wrażliwych z jakimi mogą zetknąć się studenci i wykładowcy w środowisku międzykulturowym,  jak również końcowy wygląd narzędzie on-line, na którym w/w strefy, jak i  inne informacje dotyczące wypracowanych w ramach projektu rezultatów zostaną zaprezentowane w przyjazny i intuicyjny sposób.

Dodatkowym punktem dyskusji,  podczas 2 dniowego spotkania, było omówienie modułów szkoleniowych, które zostaną opracowane, aby pomóc środowisku akademickiemu  w zrozumieniu różnic międzykulturowych jak i również zaplanowanie dalszych działań w ramach projektu. Więcej informacji znajda Państwo na stronie: www.solvinc.eu oraz na platformie edukacyjnej: www.learningfromcultureshocks.eu