3D4DEAF drugie spotkanie partnerskie online

31 stycznia 2024 r. przedstawiciele ośmiu partnerów projektu 3D4DEAF-Promoting digital transformation and social innovation in VET for better access of deaf students to the labour market, spotkali się online na drugim międzynarodowym spotkaniu partnerskim. Po powitaniu  przez koordynatora i prezentacji planu spotkania, zespół podsumował postęp prac nad rezultatem WP2 EUROPEAN MONITORING REPORT & 3D4DEAF DUAL TRAINING PACK i omówił jego tłumaczenie. Następnie przeprowadzono dogłębną analizę prac nad przygotowaniem platformy i aplikacji mobilnej, produktu WP3: przydzielono zadania i zaplanowano terminy, aby zapewnić płynną kontynuację. Przed pożegnaniem partnerzy omówili także organizację działań szkoleniowych zaplanowanych na Cyprze na czerwiec 2024 r. oraz przeanalizowali kwestie związane z rozpowszechnianiem i ogólnym zarządzaniem tym bardzo ambitnym projektem.

Zapraszamy do śledzenia strony internatowej projektu oraz obserwowania aktualności w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram. Zachęcamy także do odwiedzenia kanału projektu w serwisie YouTube, gdzie zamieszczona są filmy z tłumaczeniem na język migowy.