2. Spotkanie projektu NEUROANDRAGOGIKA

Partnerzy z Austrii, Czech, Grecji, Polski, Wielkiej Brytanii i Węgier spotkali się, aby omówić postępy w pracach nad projektem.
Podsumowano zadania, które wykonano do tej pory, czyli

opracowanie IO1 - Programu szkolenia dla nauczycieli i edukatorów osób dorosłych,

IO2 -  Materiałów dydaktycznych dla nauczycieli i edukatorów oraz

IO3 Materiałów szkoleniowych dla uczestników warsztatów – dorosłych uczących się z grup defaworyzowanych.

Podczas spotkania partnerstwo dopracowało szczegóły dotyczące sposobu przeprowadzenie szkoleń pilotażowych. Omówiono również kształt i funkcjonalność e-platformy, w powiazaniu ze stroną internetową projektu.
Ważną częścią prac były również kwestie dotyczące promocji i rozpowszechniania idei projektu.
Gospodarzem spotkania była Second Chance School w Kalamacie, szkoła kształcąca osoby dorosłe zagrożone wykluczeniem z procesu edukacji.
Następne spotkania zaplanowano na listopad 2018 roku i będzie ono miało miejsce w Austrii w Graz.